Gedili mõtted Ellen DeGeneresi raamatust "Seriously... I'm kidding"

"Be happy. Do things that make you happy within the confines of the legal system. Laugh. Laugh as much as you can. Laugh until you cry. Cry until you laugh. Dont't worry about what other people think about you. Stay true to yourself."


Ellen DeGeneres on tuntud Ameerika koomik, kirjanik ja saatejuht. Ta on õnnelikus abielus Portia De Rossiga, kes inspireeris teda selle raamatu kirjutamisel. Elleni vaba ellusuhtumine ja humoorikus kajastuvad ka tema raamatutes, suutes iga inimese ka halva tuju korral naerma panna. Raamatut "Seriously... I'm kidding" on raske kokku võtta, kuna Ellen räägib väga varieeruvatel teemadel, alates feminismist ja motivatsioonist, kuni elu mõtte leidmiseni välja. Tema raamat on suunatud erinevatele sihtgruppidele, käsitledes väga erinevaid valdkondi. Sealhulgas lühikesi muinasjutte ja värvimispilte lastele, täiskasvanutele eluks vajalikke tippe ning murdeeas olevatele noortele on samuti eraldi peatükk pühendatud. Sisse on lisatud ka lõike Elleni päevikust, soovitusi rikkaks saamiseks ning vaimse elu parendamiseks.


Põhiliselt keskendub Ellen siiski lugeja naermapanemisele ning see lühikeste peatükkidega raamat on väga kerge ja humoorikas lugemine. 


"If there is any message I want you to take from this book, it is that befriending a parrot can be both frustrating and infinitely rewarding. And if there is another message I want you to take from this book, it's that you can be happy. There is so much bad news in the world right now and sometimes it's hard to see the positive side of things, but it is possible and there are things you can do to be happy..." 

Raamatut luges ühingu kogukonnapraktikant Gedili.


#lugemissoovitus #lesbid

52 views