top of page

Müügi- ja annetustingimused

 

Eesti LGBT Ühingu veebipoe omanik on MTÜ Eesti LGBT Ühing (registrikood 80275811), asukohaga Kaarli pst 5-1, Tallinn.

 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik Veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis, misjärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, ning vajutada nupule „Maksma“. Pärast nõutud andmeväljade täitmist saab tasuda turvaliselt. Tasumine toimub läbi Wix e-poe keskkonna, millel on SSL Secure Shopping sertifikaat.

Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Kohaletoimetamine

 

E-poest ostetud toote saab tellida pakiautomaati (lisanduvad saatmiskulud) või tulla sellele järele kokkulepitud ajal Eesti LGBT Ühingusse (Kaarli pst 5–1, Tallinn; aja saab kokku leppida aadressil info(at)lgbt.ee). Välismaale saadame toote posti teel. Toote paneme posti nädala jooksul alates tellimuse sooritamisest.

Kui ostja ei tule tootele järele hiljemalt 14 päeva jooksul pärast kokkulepitud toote kättesaamise kuupäeva, siis arvestame, et ostja ei soovi kaupa.

 

Taganemisõigus

 

Tagastada on võimalik kahe nädala jooksul kasutamata, rikkumata kaupa. Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil ostja on saanud toote enda valdusesse. Otsusest tootest taganeda tuleb ühingut teavitada e-posti teel või Eesti LGBT Ühingu kontoris. Toode tuleb tagastada 14 päeva jooksul.

 

Isikuandmete töötlemine

 

Veebipood kasutab ostja sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

 

Vaidluste lahendamine

 

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info(at)lgbt.ee või helistada telefonil 5551 5817.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

Annetamine

 

Annetamiseks tuleb menüüribal vajutada nuppu toeta. Seejärel valida, kas soovitakse teha ühekordset annetust või püsiannetust.

Ühekordse annetuse saab teha Maksekeskuse kaudu pangalingiga (Swedbank, SEB, LHV Pank, Luminor, COOP pank). Ühekordse annetuse puhul tuleb valida sobiv summa või kirjutada soovitav summa lahtrisse, sisestada küsitud isikuandmed ning valida maksmiseks sobiv pank.

Püsiannetuse saab teha Maksekeskuse kaudu pangalingiga (Swedbank, SEB, LHV Pank). Luminori ja COOP panga kliendid saavad püsikorralduse vormistada sisestades annetuste lehel välja toodud andmed panga veebis käsitsi. Püsiannetusest võib igal ajal loobuda.

Maksmine toimub väljaspool veebilehte vastava panga turvalises keskkonnas. Eesti LGBT Ühingul puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Eesti LGBT Ühing on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Veebilehe lgbt.ee kaudu tehtud annetused laekuvad Eesti LGBT Ühingu pangakontole Swedbankis. Maksed toimuvad eurodes.

bottom of page