Üldkontaktid

info@lgbt.ee

+372 5551 5817

Kaarli pst 5–1, Tallinn 10119

 

Meie tiim

anette-kontakt.png

Anette Mäletjärv

Koostöö koordinaator

anette@lgbt.ee

Tiimi_pildid_ühingu_kodukal_(1).png

Evelin Kala

Psühholoogiline nõustaja​

evelin@lgbt.ee

Tiimi_pildid_ühingu_kodukal.png

Kristel Rannaääre

Koolitusjuht​

Lapsehoolduspuhkusel

Tiimi_pildid_ühingu_kodukal_(2).png

Aili Kala

Huvikaitsejuht, jurist​​, juhatuse liige

aili@lgbt.ee

eeva-koplimets-kontakt.png

Eeva Koplimets

Assistent

eeva@lgbt.ee

Tiimi_pildid_ühingu_kodukal_(6).png

Kristiina Raud

Kommunikatsioonijuht,

juhatuse liige​

kristiina@lgbt.ee

+372 56 696 700

Nimetu kujundus (20).png

Annely Lepamaa

Finantsist, raamatupidaja,

juhatuse liige​

annely@lgbt.ee

 

Meie kogemusnõustajad

Kogemustepõhine nõustamine pakub võimalust suhelda inimesega, kes on sinuga sarnase teekonna läbinud.

Siit leiad erinevate identiteetidega kogemusnõustajaid, kellega soovi korral ühendust võtta. Vastus tuleb vähemalt 10 päeva jooksul.

Spetsialistidel, kes soovivad professionaalset nõustamist,

palume kirjutada aadressil info@lgbt.ee.

ALLAN


Vanus: 37
Identiteet: gei, cis-sooline mees

Keeled: eesti
Kontakt: allan@lgbt.ee

EKE


Vanus: 22
Identiteet: biseksuaalne, transsooline mees

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: eke@lgbt.ee

JOOSEP


Vanus: 22
Identiteet: gei, cis-sooline mees

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: joosep@lgbt.ee

SANDRA


Vanus: 31
Identiteet: panseksuaalne, transsooline naine
Keeled: eesti, inglise
Kontakt: sandra@lgbt.ee

VIKTORIA


Vanus: 32
Identiteet: panseksuaalne, transsooline naine

Keeled: vene, eesti, inglise
Kontakt: viktoria@lgbt.ee

ALEKSANDRA


Vanus: 23
Identiteet: queer (lesbi), cis-sooline naine, polüamoorne

Keeled: vene, eesti, inglise
Kontaktaleksandra@lgbt.ee

EVA


Vanus: 33
Identiteet: finseksuaalne, transsooline naine

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: eva@lgbt.ee

MEL


Vanus: 26
Identiteet: kväär, bi, mittebinaarne

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: mel@lgbt.ee

SIGNE


Vanus: 53
Identiteet: hetero, cis naine, transsoolise poja ema
Keeled: eesti
Kontakt: signe@lgbt.ee

EEVA


Vanus: 37
Identiteet: bi/panseksuaalne, cis-sooline naine, ema

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: eeva@lgbt.ee

HANNA


Vanus: 40
Identiteet: panseksuaalne, transsooline naine

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: hanna@lgbt.ee

MARIA


Vanus: 33
Identiteet: panseksuaalne, mittebinaarne

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: maria@lgbt.ee

VIRGO


Vanus: 37
Identiteet: gei, cis-sooline mees

Keeled: eesti
Kontakt: virgo@lgbt.ee