Üldkontaktid

info@lgbt.ee

+372 5551 5817

Kaarli pst 5–1, Tallinn 10119

 

Meie tiim

Anette Mäletjärv.png

Anette Mäletjärv

Koostöö koordinaator

anette@lgbt.ee

ee, en

Evelin Kala.png

Evelin Kala

Psühholoogiline nõustaja​

evelin@lgbt.ee

ee, en, ru

Annely Lepamaa.png

Annely Lepamaa

Finantsist, raamatupidaja

annely@lgbt.ee

ee, en

Aili Kala.png

Aili Kala

Huvikaitsejuht, jurist​​, juhatuse liige

aili@lgbt.ee

ee, en, ru

Eeva Koplimets.png

Eeva Koplimets

Assistent

eeva@lgbt.ee

ee, en

Kristel Rannaääre.png

Kristel Rannaääre

Koolitusjuht​,

juhatuse liige

Lapsehoolduspuhkusel

ee, en

Kristiina Raud.png

Kristiina Raud

Kommunikatsioonijuht,

juhatuse liige​

kristiina@lgbt.ee

+372 56 696 700

ee, en, ru

Sara Arumetsa.png

Sara Arumetsa

Analüütik

sara@lgbt.ee

ee, en

 

Meie kogemusnõustajad

Kogemustepõhine nõustamine pakub võimalust suhelda inimesega, kes on sinuga sarnase teekonna läbinud.

Siit leiad erinevate identiteetidega kogemusnõustajaid, kellega soovi korral ühendust võtta. Vastus tuleb vähemalt 10 päeva jooksul.

Spetsialistidel, kes soovivad professionaalset nõustamist,

palume kirjutada aadressil info@lgbt.ee.

ALLAN


Vanus: 37
Identiteet: gei, cis-sooline mees

Keeled: eesti
Kontakt: allan@lgbt.ee

EKE


Vanus: 22
Identiteet: biseksuaalne, transsooline mees

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: eke@lgbt.ee

JOOSEP


Vanus: 22
Identiteet: gei, cis-sooline mees

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: joosep@lgbt.ee

SIGNE


Vanus: 53
Identiteet: hetero, cis naine, transsoolise poja ema
Keeled: eesti
Kontakt: signe@lgbt.ee

ALEKSANDRA


Vanus: 23
Identiteet: queer (lesbi), cis-sooline naine, polüamoorne

Keeled: vene, eesti, inglise
Kontaktaleksandra@lgbt.ee

EVA


Vanus: 33
Identiteet: finseksuaalne, transsooline naine

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: eva@lgbt.ee

MEL


Vanus: 26
Identiteet: kväär, bi, mittebinaarne

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: mel@lgbt.ee

VIRGO


Vanus: 37
Identiteet: gei, cis-sooline mees

Keeled: eesti
Kontakt: virgo@lgbt.ee

EEVA


Vanus: 37
Identiteet: bi/panseksuaalne, cis-sooline naine, ema

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: eeva@lgbt.ee

HANNA


Vanus: 40
Identiteet: panseksuaalne, transsooline naine

Keeled: eesti, inglise
Kontakt: hanna@lgbt.ee

SANDRA


Vanus: 31
Identiteet: panseksuaalne, transsooline naine
Keeled: eesti, inglise
Kontakt: sandra@lgbt.ee

VIKTORIA


Vanus: 32
Identiteet: panseksuaalne, transsooline naine

Keeled: vene, inglise
Kontakt: viktoria@lgbt.ee