top of page

Jaga oma lugu kiusamisest ja aita muuta koolid turvalisemaksKui oled LGBT+ noorena kogenud vaimset, füüsilist või seksuaalset vägivalda, siis kutsume sind meile oma lugu saatma. Oleme tänulikud iga kogemuse jagamise eest.


Kasutame lugusid anonüümselt LGBT+ noorte kiusamise vastase kampaania jaoks.


Selle raames loome kogemuskabineti (experience booth), kuhu tuleb video- ja heliinstallatsiooni kõrvale lugusid jutustavate esemete näitus. Kogume LGBT+ noortelt umbes 30 objekti, mis edastavad kogemusi anonüümselt. Need võivad olla pisiasjad, nagu taginööp ja võtmehoidja, või tekstiilist esemed, nagu T-särk või käekott, mis tähistavad sinu jaoks kiusamise kogemist või hoopiski aitavad sellega omal viisil toime tulla.


Oleme tänulikud, kui oled nõus meiega mõnda enda lugu jutustavat eset jagama. Sinu ese võib saada osaks näitusest, mis tundlikul ja mõjusal viisil edastab keerulisi kogemusi neile, kellest kius varem kaarega mööda on käinud. Palun anna seda kirjas teada, kui sul on ese, mida saame näitusel kasutada. Kui soovid, tagastame selle sulle pärast kampaaniat.


Suunavad küsimused oma loo rääkimiseks:


Millal see sinuga juhtus?

Kuidas see algas?

Kas keegi nägi pealt?

Kas keegi sekkus?

Kas sul on kiusajaga pärast seda kontakti olnud?

Mida tahaksid kiusajale öelda?

Mida tahaksid öelda neile, kes teadsid, kuid ei sekkunud?


Kas sul on mälestusega seoses mõni ese, mille oleksid nõus näituse raames meile saatma? Oleme väga tänulikud, kui seda teed.


Kirjuta meile info@lgbt.ee või täida anonüümne vorm.

547 views0 comments

Comments


bottom of page