Uued ja mitmekesised kogemusnõustajad Eesti LGBT Ühingus

Eesti LGBT Ühingu juures on aastaid vabatahtlikult tegutsenud kogemusnõustajad, kes pakuvad soovijatele infot ja toetust vastavalt oma kogemustele. Selline suhtlus on paljudele oluline, sest see näitab, et on teisigi, kes on sarnast teekonda läbimas või juba läbinud. Arstilt või psühholoogilt võib saada palju abi, kuid nad ei pruugi kõiki tundeid ja mõtteid siiski piisavalt mõista. Vahel on lihtsalt hea rääkida kellegagi, kes päriselt mõistab.


Seetõttu on meil hea meel teatada, et meie kogemusnõustajate ring on kasvanud ja mitmekesisemaks muutunud ning nad kõik on läbinud ka põhjaliku kogemusnõustajate koolituse.


Loodame, et kõik soovijad leiavad endale kellegi, kellega suhestuda saavad. Nõustajate seas on esindatud eri vanused, mehed, naised, mittebinaarsed, cis-soolised ja transsoolised, lesbid, geid, biseksuaalsed, panseksuaalsed, aseksuaalsed ja queer inimesed.


Iga nõustaja kohta saab infot meie kontaktide lehel. Kui siiski sobivat inimest ei leia, saad kirjutada meie üldmeilile. Igal juhul võta julgelt ühendust!


Foto: Kelly Sikkema, Unsplash

#tervis #maailmamuutjad #seksuaalidentiteet #sooidentiteet

MEIST

Eesti LGBT Ühing on LGBT+ (lesbi, gei, bi, trans ja muu seksuaal- ja sooidentiteediga) inimeste ja nende lähedaste heaks töötav mittetulundusühing.

KONTAKT

Kaarli pst 5–1, Tallinn 10119

Keskus on avatud N 12-18, muul ajal kokkuleppel.

+372 5551 5817

info(at)lgbt.ee

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 by Eesti LGBT Ühing