top of page

Toetame X-baari

Updated: Oct 14, 2020

X-baar on Eesti ja lausa Baltikumi vanim LGBT+ baar, kuid mitte ainult. X on ka oluline inimeste ühendamise koht, mille pidajad on mitmel viisil LGBT+ kogukonda toetanud, alates üritusteks ruumide andmisest kuni annetuste kogumiseni erinevatele organisatsioonidele ja algatustele. X-is oleme alustanud ja lõpetanud suhteid, oleme lõbutsenud, lohutanud, toetanud, oleme leidnud teisi ja ennast.


Nüüd on meie kord X-i hoida ja toetada. Kutsume sind X-baarile annetama, et see oluline ja unikaalne koht kriisi ajal püsima jääks ja varsti meid taas vastu võtaks. Selleks peavad X-i pidajad maksma üüri ja kommunaalarveid ka ajal, mil kliente ei ole. Neil on küll õnnestunud üürile saada hinnaalandust, kuid kui igal kuul arveid maksta ei õnnestu, ähvardab X-i pankrot ja sulgemine.

X-baar
X-baar

Et üheskoos meenutada, millist rolli X-baar meie eludes mänginud on, kutsume kõiki jagama ka oma lugusid ja mälestusi, mis selle kohaga seotud on. Kas mäletad mõnda ägedat pidu, head suudlust, erilist tunnet? Jaga seda! Oma loo võid saata meile aadressile kristiina@lgbt.ee või vormi kaudu siin. Loe ka juba jagatud lugusid!


Väga tore oleks, kui saadaksid (meiliga) ka mõne asjakohase pildi, eriti sellepärast, et X-i kunagine arvuti varastati ning koos sellega kadusid vanemad pildid, sh Sauna tänava aegadest.


Lugusid võime avaldada ka anonüümselt. Mälestusi jagame ühingu ja X-baari sotsiaalmeedias koos uudistega sellest, kuidas annetuste kogumine edeneb.


Hoiame oma ajalugu ja hoiame üksteist!


Annetuse X-baarile saad teha siia:

EE902200221010863401

OÜ Augello

 

225 views

Comments


bottom of page